Soldaki Menüden Linkinizi Seçiniz

Yabançılar için Hollandaca

Hollandaca öğrenmek zor mu? Evet zor ama bunu kolayi burada yani Hollandacaegitimi.com'da , çünkü özel bir eğitim metoduyla herkes Hollandaca'yı öğrenebilir.

İşiniz için mi yada özel olarak Hollandaca mı öğrenmek istiyorsunuz? şimdi sizler için Hollandacaeğitimi.com'da eğitim materyali açık ve net içeriği ile birçok pratik örnekler içermekte ve temel bilgilerden başlıyor.

Kendi dilinizde adım adım Hollandaca'yı konuşmayı, okumayı, yazmayı ve anlamayı öğreniyorsunuz. Farklı konular işleniyor. Örneğin:
Hollandaca yolu nasıl sorarsınız?
Biriyle nasıl tanışırsınız?
Her hangi bir şeyi nasıl ısmarlayacağınız ve biriyle nasıl randevu yaparsınız?
Hiç kuşkusuz bu eğitim sitesinde daha çok şey öğreniyorsunuz! Bunun yanında eğitiminizi istediğiniz yerde, istediginiz zaman, online kendi temponuzla yapma olanağınız var. Hiç bir yerde burada gördüğünüz eğitim gibi bu kadar tasaruflu eğitim bulamazsınız.

Kimler için?

Hollandaca anadiliniz degilse buna rağmen Hollandaca'yı hızlı  tasaruflu ve kolay bir şekilde öğrenmek istiyorsanız o zaman dogru adrestesiniz.

Öğrenecekleriniz:

Yabancılar için Hollandacaeğitimi.com'da hedeflerimiz belli, kısa zamanda Hollandaca okuma, yazma, konuşma ve anlamayı öğreniyorsunuz.

Kendi dilinizden yola çıkarak Hollanda gramerini öğreniyor ve Hollandaca kelime hazinenizi genişletiyorsunuz. Tüm dersler soru ve örneklerden oluşmakta. Konularının içeriği de birbirinden farklı günlük hayattan farklı konuları içermekte. böylelikle birinden bir şey ısmarlama, yol sormayı öğreniyorsunuz. Buna ek olarak okuma ve dinleme ve basit Hollandaca mektup yazmayı öğreniyorsunuz. Eğitiminiz bitiğinde Hollandalı arkadaşlarınıza kolaylıkla Hollandaca mektup veya elektronik posta aracılığıyla mektup gönderebilirsiniz.

Hollandaca?

Hollandaca?Hollandaca, Felemenkçe'nin Hollanda'da konuşulan aksanı.

Hollandaca, Belçika'nın Flaman (Vlaanderen, Vlaams Gewest) bölgesi ile Hollanda'nın güneyinde konuşulan Flamancaya çok benzer. Arasındaki fark İngiliz İngilizcesi ile ABD İngilizcesi arasındaki fark kadardır. Çeşitli lehçeleri bulunmakta olup, Almancanın Plattdeutsch lehçesine ve ayrıca Friz diline benzemektedir.
Hollandaca Hollanda dışında sömürgelerinde de (St. Martin, Surinam, Aruba, Guyana, Hollanda Antilleri, Virgin Adaları) kullanılmaktadır. Tarihteki en büyük Hollanda sömürgesi olan Endonezya'da da yaygınlığını sürdürmekte olup yerel diller üzerinde büyük tesiri olmuştur.
Son olarak, 17. yüzyıldan itibaren Güney Afrika'ya göçmüş olan Hollanda asıllı Güney Afrikalılar (Boerler), Hollandacanın ana dile mesafe, coğrafi ayrılık ve kopukluklar nedeniyle farklılaşmış bir lehçesi olan (Afrikaner) konuşmaktadır.
Dünyada yaklaşık 24 milyon insanın ana dil olarak Hollandaca konuştuğu tahmin edilmektedir.
WWW.HOLLANDACAEGITIMI.COM

Eliniz